Letnie intensywne warsztaty aktorskie 2020

W poniedziałek,
6 lipca 2020 roku ruszają
INTENSYWNE LETNIE WARSZTATY AKTORSKIE dla młodzieży i studentów!

Gromadzimy ludzi, który mają poczucie humoru oraz których głowy przepełnione są abstrakcyjnym i kompletnie odjechanymi pomysłami, którymi chcieliby podzielić się ze światem. Jeśli jesteś jedną z takich osób – koniecznie do nas dołącz! 🙂

CO OFERUJEMY

CZAS TRWANIA

Intensywne warsztaty aktorskie w APPENDIX STUDIO to 20 godzin zegarowych zajęć

TERMINY

poniedziałek-piątek

6-10 lipca 2020

g. 10:00 – 14:00

CO ROBIMY

Nasze zajęcia mają wyłącznie charakter praktyczny – ćwiczymy podstawy warsztatu aktorskiego, takie jak etiudy aktorskie (indywidualne i zbiorowe), sceny improwizowane oraz podstawowe ćwiczenia dykcyjne

pozostałe informacje:

maksymalnie 12 osób w grupie
wiek minimalny: 16 lat
koszt: 330 złotych
Miejce: Wrocław, ul. Ruska 46 – brama B, lok 205-207 TUTAJ


Warsztaty prowadzi Łukasz Chojęta, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, obecnie aktor Teatru Ad Spectatores we Wrocławiu.

Chcesz zapisać się na nasze warsztaty?

  1. Pobierz i przeczytaj nasz REGULAMIN warsztatów aktorskich.
  2. Pobierz i przeczytaj zasady przetwarzania danych osobowych w Appendix Studio;
  3. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy;
  4. Jeśli przy wybranych przez Ciebie warsztatach widnieje informacja „mamy wolne miejsca” – dokonaj opłaty za udział w warsztatach. To zagwarantuje Ci rezerwację miejsca w wybranej grupie.
    Jeśli zaś przy wybranych przez Ciebie zajęciach napisaliśmy „wszystkie miejsca zostały zarezerwowane„, twoje nazwisko trafi na listę rezerwową. Wyślij zgłoszenie, a następnie czekaj cierpliwie na informację od nas. Jeśli zwolni się miejsce dla Ciebie – dokonaj opłaty za udział w warsztatach.
    Opłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem.
  5. Prześlij do nas e-mailem potwierdzenie płatności– jest to równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach.
  6. Przyjdź na nasze zajęcia 🙂

DANE DO PRZELEWU:

Fundacja APPENDIX
ul. Ruska 46 A Wrocław
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
78 1090 1522 0000 0001 3015 6747

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Oświadczamy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z obowiązkami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016 r. L 119/1)

UWAGA! Cierpliwości, zdarza nam się nie odpowiadać na zgłoszenia przez kilka dni. Jeśli Twoja sprawa jest bardzo pilna – napisz SMS pod numer 506 823 755, a postaramy się ją załatwić możliwie szybko.