Warsztaty aktorskie – (Wrocław 2020/ 2021)

Dla kogo i po co są nasze warsztaty?

Dla każdego, kto chciałby przeżyć przygodę z aktorstwem. Nasze warsztaty podstawowe są przygotowane tak, aby odnalazły się na nich osoby początkujące, które nie mają jeszcze doświadczenia z graniem i chciałyby od postaw dowiedzieć się o co chodzi w tym całym aktorstwie. To dla nich stworzyliśmy cykle około 10 zajęć (20 godzin zegarowych), podczas których pokazujemy czym jest etiuda aktorska, robimy etiudy indywidualne i zbiorowe, uczymy podstaw improwizacji aktorskiej, pracy z przedmiotem i partnerem.
Jeśli zatem interesuje Cię aktorstwo i chcesz na własnej skórze, w kameralnych warunkach przekonać się, czym ono jest; albo amatorsko zajmujesz się teatrem występując w lokalnej grupie artystycznej; albo też prowadzisz zajęcia teatralne i chcesz podszkolić swój warsztat – zapraszamy do nas! Pamiętaj, twój wiek nie gra roli. Przychodzą do nas osoby w każdym wieku, bo każdy na innym etapie życia znajduje czas i miejsce na realizację swoich pasji 🙂

Dla osób, które ukończą nasze warsztaty podstawowe i będą chciały dalej rozwijać się aktorsko, oferujemy warsztaty aktorskie na poziomie II, gdzie rozpoczynamy pracę na tekstach, która ma przygotować do kolejnego etapu – pracy nad rolą. Tę realizujemy podczas naszych warsztatów dla zaawansowanych, w toku których realizujemy spektakle teatralne.

Warsztaty prowadzi Łukasz Chojęta, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, obecnie aktor Teatru Ad Spectatores we Wrocławiu.

SEZON 2020/2021


WARSZTATY AKTORSKIE
dla dorosłych (17+)
POZIOM I – podstawowe

WTORKI 19.30-21.30
TERMIN:  25 SIERPNIA – 27 PAŹDZIERNIKA 2020


Max. 12 osób w grupie
Wiek: minimum 17 lat
Prowadzący: Łukasz Chojęta
KOSZT: 350 zł/ całość (10 zajęć)
Miejsce: ul. Ruska 46a – TUTAJ

MAMY WOLNE MIEJSCA

zapiszsie


Aktualnie trwają:

WARSZTATY AKTORSKIE
17 +
POZIOM I – podstawowe

CZWARTKI 17.15-19.15
TERMIN:  2 LIPCA – 3 WRZEŚNIA 2020

Max. 12 osób w grupie
Wiek: minimum 16 lat
Prowadzący: Łukasz Chojęta
KOSZT: 300 zł/ całość (10 zajęć)
Miejsce: ul. Ruska 46a – TUTAJ


Opinie:


OPINIA 2
OPINIA 1
OPINIA 4
OPINIA 3

ZDJĘCIA Z NASZYCH WARSZTATÓW: