Zapisy na warsztaty aktorskie

OFERTA WARSZTATÓW

Chcesz zapisać się na nasze warsztaty?

  1. Pobierz i przeczytaj nasz REGULAMIN warsztatów aktorskich.
  2. Pobierz i przeczytaj zasady przetwarzania danych osobowych w Appendix Studio;
  3. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy;
  4. Jeśli przy wybranych przez Ciebie warsztatach widnieje informacja „mamy wolne miejsca” – dokonaj opłaty za udział w warsztatach. To zagwarantuje Ci rezerwację miejsca w wybranej grupie.
    Jeśli zaś przy wybranych przez Ciebie zajęciach napisaliśmy „wszystkie miejsca zostały zarezerwowane„, twoje nazwisko trafi na listę rezerwową. Wyślij zgłoszenie, a następnie czekaj cierpliwie na informację od nas. Jeśli zwolni się miejsce dla Ciebie – dokonaj opłaty za udział w warsztatach.
    Opłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem.
  5. Prześlij do nas e-mailem potwierdzenie płatności– jest to równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach.
  6. Przyjdź na nasze zajęcia 🙂

DANE DO PRZELEWU:

Fundacja APPENDIX
ul. Ruska 46 A Wrocław
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
78 1090 1522 0000 0001 3015 6747

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Oświadczamy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z obowiązkami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016 r. L 119/1)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:


UWAGA! Cierpliwości, zdarza nam się nie odpowiadać na zgłoszenia przez kilka dni. Jeśli Twoja sprawa jest bardzo pilna – napisz SMS pod numer 506 823 755, a postaramy się ją załatwić możliwie szybko.