warsztaty aktorskie dla zaawansowanych

warsztaty aktorskie dla zaawansowanych

Od kilku lat realizujemy w Appendix Studio warsztaty aktorskie dla zaawansowanych, które trwają cały semestr (5 miesięcy) i prowadzą do przygotowania spektaklu teatralnego. Od 2014 roku, gdy przygotowywaliśmy naszą pierwszą premierę, czyli spektakl „Ciekawe, ciekawe”, wystawiliśmy już 23 tytuły! Nasze spektakle wchodzą do naszego repertuaru, z niektórymi bierzemy udział w konkursach i festiwalach.

Pracę nad spektaklami rozpoczynamy dwa razy w roku – w okolicach września oraz w lutym. Do grup przygotowujących spektakl przyjmujemy wyłącznie osoby, z którymi mieliśmy już wcześniej szansę współpracować podczas innych organizowanych przez nas warsztatów – np. podstawowych warsztatów aktorskich.

Uwaga! Przygotowania do spektaklu wymagają dużego zaangażowania – próby będą dodatkowo odbywały się także w niektóre weekendy, a przed samą premierą praca nabiera coraz większej intensywności i odbywa się niekiedy do późnych godzin wieczornych a nawet nocnych. Dlatego przed zapisaniem się do grupy zastanów się, czy dysponujesz w tym semestrze wystarczającą ilością czasu aby móc sensownie zaangażować się w pracę z nami.

Aktualnie mamy w ofercie TRZY grupy dla zaawansowanych:

PONIEDZIAŁKI g.17.00

PONIEDZIAŁKI g. 19.30

ŚRODY

CZWARTKI


Nasze dotychczasowe premiery:

Zdjęcia ze spektakli: