warsztaty aktorskie dla zaawansowanych

Od kilku lat realizujemy w Appendix Studio warsztaty aktorskie dla zaawansowanych, które trwają cały semestr i prowadzą do przygotowania spektaklu teatralnego. Od 2014 roku, gdy przygotowywaliśmy naszą pierwszą premierę, czyli spektakl „Ciekawe, ciekawe”, wystawiliśmy już 35 tytułów! (Pełną listę naszych tytułów znajdziesz tutaj) Od zeszłego roku zaczęliśmy także nagrywać podcasty, które emitować będziemy w kilkunastominutowych odcinkach.

Pracę w grupach zaawansowanych rozpoczynamy dwa razy w roku – w okolicach września/października oraz w lutym. Do grup zaawansowanych przyjmujemy wyłącznie osoby, które brały już udział w innych organizowanych przez nas warsztatach, zwłaszcza warsztatach poziomu drugiego.

Uwaga! Przygotowania do spektaklu wymagają dużego zaangażowania – próby będą dodatkowo odbywały się także w niektóre weekendy, a przed samą premierą praca nabiera coraz większej intensywności i odbywa się niekiedy do późnych godzin wieczornych a nawet nocnych. Dlatego przed zapisaniem się do grupy zastanów się, czy dysponujesz w tym semestrze wystarczającą ilością czasu aby móc sensownie zaangażować się w pracę z nami.

OFERTA NA SEZON JESIENNO-ZIMOWY 2021

GRUPACO ROBIMYTERMINCENA
PONIEDZIAŁKI 19.30 – 22.00SPEKTAKL4 października 2021- 31 stycznia 20221200 zł

Nasze dotychczasowe premiery:

Zdjęcia ze spektakli:

Warsztaty prowadzi Łukasz Chojęta, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, obecnie aktor Teatru Ad Spectatores we Wrocławiu.