warsztaty aktorskie dla zaawansowanych

Od kilku lat realizujemy w Appendix Studio warsztaty aktorskie dla zaawansowanych, które trwają cały semestr i prowadzą do przygotowania spektaklu teatralnego. Od 2014 roku, gdy przygotowywaliśmy naszą pierwszą premierę, czyli spektakl „Ciekawe, ciekawe”, wystawiliśmy już 44 tytuły! (Pełną listę naszych tytułów znajdziesz tutaj)

Pracę w grupach zaawansowanych rozpoczynamy dwa razy w roku – w okolicach września/października oraz w lutym/marcu. Do grup zaawansowanych przyjmujemy wyłącznie osoby, które brały już udział w innych organizowanych przez nas warsztatach, zwłaszcza warsztatach poziomu drugiego.

Uwaga! Przygotowania do spektaklu wymagają dużego zaangażowania – próby będą dodatkowo odbywały się także w niektóre weekendy, a przed samą premierą praca nabiera coraz większej intensywności i odbywa się niekiedy do późnych godzin wieczornych a nawet nocnych. Dlatego przed zapisaniem się do grupy zastanów się, czy dysponujesz w tym semestrze wystarczającą ilością czasu aby móc sensownie zaangażować się w pracę z nami.

OFERTA NA SEZON WIOSENNO LETNI 2023

GRUPACO ROBIMYTERMINCENA
PONIEDZIAŁKI 19.30 – 22.00SPEKTAKL27 LUTEGO 2023 – 3 LIPCA 20231500 zł
CZWARTKI 19.30 – 22.00SPEKTAKL2 MARCA 2023 – 6 LIPCA 20231500 zł

Nasze dotychczasowe premiery:

Zdjęcia ze spektakli:

Warsztaty prowadzi Łukasz Chojęta, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, obecnie aktor Teatru Ad Spectatores we Wrocławiu.