Warsztaty aktorskie 2014

Z początkiem Nowego Roku otwieramy nową grupę warsztatów aktorskich! (Poprzednie dwie grupy są już bowiem pełne!) Tym razem zajęcia dedykujemy osobom szczególnie zapracowanym, które nie mają czasu na to, by uczestniczyć w warsztatach w tygodniu. Nasze spotkania odbywać się będą w soboty, w godzinach 13.00-15.00 w lokalu przy Orląt Lwowskich 2 we Wrocławiu.

W toku cotygodniowych spotkań pracować będziemy nad etiudami, podczas realizacji których szlifować będziemy podstawy warsztatu aktorskiego oraz poznawać zasady technik improwizacyjnych. Gwarantujemy, że wspólną pracą dokonamy poszerzenia horyzontów Waszej wyobraźni oraz przesuniemy granice Waszego poczucia humoru! 🙂

Pierwsze zajęcia organizujemy gratis, żeby każdy mógł spróbować, czy warsztaty spełniają jego wyśrubowane oczekiwania i dopiero wówczas podjąć decyzję o zapisach do grupy. Niemniej przed przyjściem na zajęcia należy skontaktować się z nami, ponieważ jak zwykle nie chcemy budować za dużych grup, żeby zagwarantować Wam komfortową pracę. Przyjmujemy maksymalnie 10 osób!

Zapraszamy! Zacznijmy twórczo Nowy Rok! 🙂