Warsztaty aktorskie Wrocław 2014

  • Co robimy?

Appendix 05Gromadzimy kreatywnych ludzi zafascynowanych graniem na scenie, z którymi w twórczej atmosferze i z dużą dozą humoru  pracujemy nad krótkimi scenami i etiudami, które nieustannie doskonalimy. Staramy się rozbudzić w uczestnikach naszych warsztatów zdolności aktorskie i podsycić w nich fascynację teatrem. Dajemy szansę spróbowania ekscytującego smaku występu publicznego. Pokazujemy, że wstyd czy nieśmiałość nie muszą stanowić dla nikogo bariery w pracy na scenie czy wszelkiego rodzaju wystąpieniach publicznych. A przy tym po prostu wspaniale się bawimy! ;)

  • Dla kogo i po co są nasze warsztaty?

Appendix 00Dla każdego, kto pragnie odnaleźć w sobie aktorskie umiejętności i jest gotowy na wysiłek związany z ich szlifowaniem! Warsztaty aktorskie są przy tym fantastycznym treningiem, który otwiera, ugruntowuje pewność siebie i pomaga w zwalczaniu tremy. Ale przede wszystkim warsztaty aktorskie są doskonałą formą samorozwoju –  poszerzają horyzonty wyobraźni, ulepszają zdolności obserwacyjne, uczą empatii, wyostrzają poczucie humoru. Pozwalają przy tym twórczo, aktywnie i w fajnej atmosferze spędzić wolne popołudnia lub wieczory! :)

  • Jak duże są grupy?

osobyDbamy o to, by warunki pracy warsztatowej były kameralne, dlatego do grup podstawowych przyjmujemy maksymalnie 12 osób. Do grup zaawansowanych natomiast przyjąć możemy maksymalnie 10 osób.

  • W jakim wieku są uczestnicy?

Appendix 01Minimalny wiek uczestnictwa w naszych warsztatach to 15 lat. Do grup dla młodzieży zapraszamy uczniów ostatnich klas gimnazjum i licealistów. Do grup dla dorosłych zapraszamy osoby w wieku minimum „studenckim”. W naszych zajęciach uczestniczy mnóstwo dorosłych ludzi, którzy swoim uczestnictwem w zajęciach udowadniają, że można pogodzić pracę zawodową, obowiązki rodzinne oraz przyjemność realizowania własnych zainteresowań!

  • Kto prowadzi zajęcia?

lukasz chojetaWarsztaty prowadzi Łukasz Chojęta, który wykształcenie aktorskie uzyskał na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, następnie pracował w kilku polskich teatrach, by swoje życie zawodowe związać w końcu z rodzinnym Wrocławiem, gdzie jest aktorem Teatru Ad Spectatores.

  • Czy wymagane jest wcześniejsze przygotowanie?

Appendix 21Od uczestników warsztatów „podstawowych” nie wymagamy uprzedniego przygotowania, ani jakiegokolwiek doświadczenia związanego z aktorstwem. U nas nauczysz się wszystkiego od podstaw!

Doświadczenia wymagamy natomiast od uczestników warsztatów zaawansowanych – ten typ spotkań warsztatowych przeznaczony jest już wyłącznie dla osób, które ukończyły u nas kurs podstawowy, znają zasady budowy etiudy aktorskiej, opanowały podstawy improwizacji aktorskiej i zaczynają pracę nad aktorską interpretacją tekstu.

Appendix 11Szukasz fajnych warsztatów aktorskich? Dołącz do nas! Razem z nami rozwijać będziesz granice swojej pomysłowości, otworzysz się na improwizację,  przekonasz się jak bardzo inspirujące jest wszystko to, co Cię otacza i zaczniesz czerpać z tego źródła inspiracji pełnymi garściami! :)

zapiszsie