Warsztaty aktorskie Wrocław 2014

czwartki  - 12

  • Co robimy?

Gromadzimy kreatywnych młodych ludzi zafascynowanych graniem na scenie, z którymi w twórczej atmosferze i z dużą dozą humoru  pracujemy nad krótkimi scenami i etiudami, które nieustannie doskonalimy. Staramy się rozbudzić w uczestnikach naszych warsztatów zdolności aktorskie i podsycić w nich fascynację teatrem. W toku wspólnej pracy ćwiczymy istotne elementy warsztatu aktorskiego, uczymy elementarnych ćwiczeń dykcyjnych, przekazujemy sposoby panowania nad tremą, trenujemy podstawy improwizacji. Dajemy szansę spróbowania ekscytującego smaku występu publicznego. Pokazujemy, że wstyd czy nieśmiałość nie muszą stanowić dla nikogo bariery w pracy na scenie czy wszelkiego rodzaju wystąpieniach publicznych. A przy tym po prostu wspaniale się bawimy! ;)

  • Dla kogo i po są nasze warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla każdego, kto pragnie odnaleźć w sobie aktorskie umiejętności i jest gotowy na wysiłek związany z ich szlifowaniem. Warsztaty aktorskie są przy tym doskonałym treningiem, który otwiera, ugruntowuje pewność siebie i pomaga w zwalczaniu tremy. Ale przede wszystkim warsztaty aktorskie są także doskonałą formą samorozwoju, gdyż poszerzają horyzonty wyobraźni, ulepszają zdolności obserwacyjne, uczą empatii, wyostrzają poczucie humoru. Pozwalają przy tym twórczo, aktywnie i w fajnej atmosferze spędzić wolne popołudnia lub wieczory w fantastycznym, kreatywnym towarzystwie! :)

  • W jakim wieku są uczestnicy?

Najliczniejszą grupą wiekową na naszych warsztatach są licealiści i studenci, ale staramy się tworzyć różne grupy wiekowe, więc od stycznia 2014 roku uruchomiliśmy także zajęcia dla dorosłych, którzy swoim uczestnictwem w zajęciach udowadniają, że można pogodzić pracę zawodową, obowiązki rodzinne oraz przyjemność realizowania własnych zainteresowań!

  • Czy wymagane jest wcześniejsze przygotowanie?

Od uczestników naszych warsztatów nie wymagamy uprzedniego przygotowania, ani jakiegokolwiek doświadczenia związanego z aktorstwem. U nas nauczysz się wszystkiego od podstaw, do tego w towarzystwie ludzi, którzy – podobnie jak Ty – zaczynają swoją przygodę z graniem będąc dorosłymi ludźmi.

Szukasz fajnych warsztatów aktorskich? Dołącz do nas! Razem z nami rozwijać będziesz granice swojej pomysłowości, otworzysz się na improwizację,  przekonasz się jak bardzo inspirujące jest wszystko to, co Cię otacza i zaczniesz czerpać z tego źródła inspiracji pełnymi garściami! :)

grupa srodowa 3

Warsztaty prowadzi Łukasz Chojęta, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, obecnie aktor Teatru Ad Spectatores we Wrocławiu.

Kurs -pokaz - 28